SPORT - grupni programi

Kickbox & tehnike samoobrane

Zadnja izmjena: 06. Ožujak 2017. u 13:03

UPISI U SC KNJIŽNICU 2016/17

Upisi u knjižnicu i učionicu SC-a i knjižnicu "Stjepan Radić" počinju 03.10.2016.

Radno vrijeme za upis je od ponedjeljka do petka od 08-15h!

Za upis je potreban indeks i osobna iskaznica. Upis je besplatan.

Radno vrijeme učionice je od ponedjeljka do petka od 08-20h.

- - - - OBNOVA DOMOVA - - - -

Rekonstrukcija građevina, infrastrukture i okoliša unutar studentskih naselja Stjepan Radić i Cvjetno naselje

opširnije: http://obnova-domova.unizg.hr/

POZIV ZA ISKAZ INTERESA – za davanje u zakup dijela poslovnog prostora

POZIV ZA ISKAZ INTERESA- za davanje u zakup dijela poslovnog prostora

Predmet poziva je davanje u zakup dijela poslovnog prostora u studentskim domovima Studentskog centra u Zagrebu i Savska c. 25 (više informacija)

OGLAS - za popunu radnog mjesta Pomoćni radnik u kuhinji

Kultura promjene | 01. Svibanj 2016. u 22:16

Skromnim produkcijama do velikih nagrada!

Unatoč skromnom budžetu s kojim već godinama uspijeva realizirati nekoliko premijera godišnje te imati stalan repertoarni program, Teatar &TD, malo kazalište skriveno u dvorištu Studentskog centra u Savskoj 25, okrunilo se na ovogodišnjim Marulićevim danima s dvije nagrade. Post punk cabaret, predstava Kabaret Tamne Zvijezde predvođena glumcem i redateljem Zlatkom Burićem Kićom, jednim od osnivača trupe Kugla glumišta, koja je svojim djelovanjem udarila temelje mnogim današnjim kazališnim, multimedijalnim i interdisciplinarnim umjetničkim skupinama na području Hrvatske, ali i bivše države, osvojila je Marula za najbolju predstavu u cjelini. Nagrada za glumačko ostvarenje pripala je glumici Miji Biondić za ulogu u istoimenoj predstavi. Zvijezda antologijskog Pushera i američkog blockbustera 2012, Zlatko Burić u ovoj je predstavi okupio cijelu plejadu izvođača: od suosnivača Kugle glumišta Damira Bartola Indoša preko danskog multimedijskog umjetnika Henninga Frimanna do mladih ali iskusnih dramaturških, glazbenih, glumačkih, redateljskih i plesnih imena: Mira Manojlovića, Vedrane Klepice, Dine Puhovski, Marka Jastrevskog, Svena Jakira, Deana Krivačića, Mije Biondić i Vedrana Hleba.

Također, na prošlogodišnjim Marulovim danima, &TD-ovoj velikoj uspješnici, predstavi Potop redatelja Mirana Kurpahića, pripale su 3 nagrade.

Obrazloženje ocjenjivačkog suda nagrade Marul za Kabaret Tamne zvijezde (Viktoria Franić Tomić, teatrologinja; Belmondo Miliša, glumac i prevoditelj;Mislav Brumec, dramski pisac; Davor Mojaš, novinar i redatelj; te, Katja Pegan, redateljica.)

„Ovaj multidisciplinarni projekt predstavlja pravi primjer kazališta koje spaja ludičku nepredvidivost i discipliniranu promišljenost. Autorski rukopis kultnog Kugla glumišta uspješno je prilagođen današnjem vremenu ne gubeći nekadašnju cirkusku sjetu unatoč disonantnim tonovima ovovremene stvarnosti. Čitav ansambl predstave jedinstven je u razumijevanju i dosljednom provođenju šarolikih scenskih zadataka u igri destrukcije koja ne plaši već razgaljuje.“