SPORT - grupni programi

Kickbox & tehnike samoobrane

Zadnja izmjena: 06. Ožujak 2017. u 13:03

UPISI U SC KNJIŽNICU 2016/17

Upisi u knjižnicu i učionicu SC-a i knjižnicu "Stjepan Radić" počinju 03.10.2016.

Radno vrijeme za upis je od ponedjeljka do petka od 08-15h!

Za upis je potreban indeks i osobna iskaznica. Upis je besplatan.

Radno vrijeme učionice je od ponedjeljka do petka od 08-20h.

- - - - OBNOVA DOMOVA - - - -

Rekonstrukcija građevina, infrastrukture i okoliša unutar studentskih naselja Stjepan Radić i Cvjetno naselje

opširnije: http://obnova-domova.unizg.hr/

POZIV ZA ISKAZ INTERESA – za davanje u zakup dijela poslovnog prostora

POZIV ZA ISKAZ INTERESA- za davanje u zakup dijela poslovnog prostora

Predmet poziva je davanje u zakup dijela poslovnog prostora u studentskim domovima Studentskog centra u Zagrebu i Savska c. 25 (više informacija)

OGLAS - za popunu radnog mjesta Pomoćni radnik u kuhinji

Kultura promjene | 19. Lipanj 2016. u 20:13

Predstava born to please nagrađena na Danima satire Fadila Hadžića

U nedjelju, 19. 6., svečanim programom i izvješćem ocjenjivačkog suda (Anica Tomić, kazališna redateljica-predsjednica; Boris Svrtan, dramski umjetnik i Bojana Radović, novinarka i kazališna kritičarka Večernjeg lista te dodjelom nagrada, završeni su 40. dani satire Fadila Hadžića.

Nakona Marulovih dana na kojima je predstava Teatra &TD Studentskog centra u Zagrebu Kabaret Tamne Zvijezde odnijela kući dvije nagrade, na red su došli i Dani satire. Predstava born to please, autorski projekt redatelja Saše Božića, u produkciji umjetničke organizacije de facto, Teatra &TD (Studentski centar u Zagrebu/ Kultura promjene) i Art radionice Lazareti Dubrovnik, dobila je Nagradu za najbolju kabaretsku predstavu.

born to please kazališni je performans za četiri vrlo različita izvođača: Natašu Dangubić, Ivanu Krizmanić, Jerka Marčića i Marka Jastrevskog. Oni se okušavaju u njima nepoznatom izričaju pjevanja. Radi se o nizu solo izvedbi u kojima glumci, koji nisu vični glazbenom izričaju, pokušavaju zadovoljiti publiku svojim interpretacijama poznatih hitova iz povijesti pop glazbe. Naglasak je na komičnom, a ne ciničnom aspektu imitacije kao forme.

Bravo, Marko, Jerko, Nataša i Ivana! I čestitke Saši (koji nije na fotki).

F: Teatar &TD W: Teatar &TD I: Kultura promjene

born to please zabavlja (sebe i publiku) pitanjem može li solo izvođač u susretu s publikom izraziti i reprezentirati uzbuđenje velikih, spektakularnih, internacionalnih događanja koji uključuju samu ideju superlativa zabave i zabavljaštva (Eurovizija, San Remo, MTV Awards). Koji se afektivni odnos razvija između gledatelja i izvođača u titanskom naporu da se uprizori nemoguće: raskoš i produkcija koncertnih događanja, koje sebi suvremeno istraživačko kazalište ne može priuštiti.

​​Koprodukcija: ​​de facto, ​Teatar &TD, ​​Art Radionica Lazareti​, Studentski centar, Kultura promjene​​

Autorski projekt Saše Božića
​Izvođači: Nataša Dangubić, Ivana Krizmanić, Marko Jastrevski, Jerko Marčić