SPORT - grupni programi

Kickbox & tehnike samoobrane

Zadnja izmjena: 06. Ožujak 2017. u 13:03

UPISI U SC KNJIŽNICU 2016/17

Upisi u knjižnicu i učionicu SC-a i knjižnicu "Stjepan Radić" počinju 03.10.2016.

Radno vrijeme za upis je od ponedjeljka do petka od 08-15h!

Za upis je potreban indeks i osobna iskaznica. Upis je besplatan.

Radno vrijeme učionice je od ponedjeljka do petka od 08-20h.

- - - - OBNOVA DOMOVA - - - -

Rekonstrukcija građevina, infrastrukture i okoliša unutar studentskih naselja Stjepan Radić i Cvjetno naselje

opširnije: http://obnova-domova.unizg.hr/

POZIV ZA ISKAZ INTERESA – za davanje u zakup dijela poslovnog prostora

POZIV ZA ISKAZ INTERESA- za davanje u zakup dijela poslovnog prostora

Predmet poziva je davanje u zakup dijela poslovnog prostora u studentskim domovima Studentskog centra u Zagrebu i Savska c. 25 (više informacija)

OGLAS - za popunu radnog mjesta Pomoćni radnik u kuhinji

Smještaj | 16. Kolovoz 2016. u 06:48

REZERVACIJE SOBA

Studentski centar, slijedom rezultata Natječaja za ostvarivanje prava na smještaj, omogućuje studentima rezervaciju sobe ON-LINE putem.

Rezervacija sobe omogućuje studentu odabir paviljona unutar studentskog naselja, odabir položaja sobe, odabir sustanara (cimera), a isto tako skraćuje rok postupka useljenja u dom.

Bitno je naglasiti  da studenti nisu obavezni rezervirati mjesto ON-LINE putem jer pravo na useljenje mogu ostvariti do 10. listopada 2016. useljenjem u slobodne ne rezervirane sobe.

Vremenski rok za useljenje u rezervirane sobe je do 12. rujna 2016., nakon toga se rezervacije brišu, a studenti mogu useliti u neku od preostalih slobodnih soba.

TERMINI REZERVACIJA

A/ REZERVACIJE „STARIH SOBA“*

16.08. (08:00)      –       17.08.2016. (23:59)

B/ REZERVACIJE SOBA:

18.08. (08:00)      –       19.08.2016. (23:59)

SN „Stjepan Radić“

C/ REZERVACIJE SOBA:

20.08. (00:01)      –       21.08.2016. (23:59)

SN „Cvjetno“

SN „Dr. Ante Starčević“

SN „Lašćina“

* odnosi se na sobe u kojima su studenti boravili prethodne akademske godine (2015./2016.),   tj. oni koji su u njima bili useljeni do 30.05.2016.

POSTUPAK PRI REZERVIRANJU MJESTA U SOBI
Kod samog postupka rezervacije studenti moraju:
1) Upisati ime, prezime, OIB
2) Odabrati "Rezerviraj jedno mjesto"
3) Kliknuti na "Popis slobodnih mjesta". Izlistat će se sva slobodna mjesta unutar studentskog doma i kategorije smještaja, tj. sva mjesta vezana uz kategoriju i spol (muško-ženska mjesta) ovisno o studentskom domu, koje je student ostvario pravo putem natječaja.
4) Nakon odabira sobe, student mora kliknuti na "Odaberi", te se vraća na prethodni ekran gdje će mu se ispisati šifra sobe.
5) Rezervacija se mora još potvrditi pritiskom na pločicu "Rezerviraj!"
6) Ukoliko je soba uspješno rezervirana pojavljuje se, ispod teksta "Rezervirana soba",  tablica sa svim relevantnim podacima o rezervacji.

Studenti koji na ovaj način rezerviraju mjesto u studentskom domu pri useljenju ne moraju ići po zapisnik sobe već odmah mogu ići na blagajnu doma gdje će uz predočenje "X - ice" i liječničkog pregleda useliti u dom. Studenti koji propuste pravo rezerviranje sobe putem interneta useljavaju u dom na dosadašnji način (preuzimanje zapisnika uz odabir preostalih soba uz predočenje liječničkog pregleda, te reguliranje obaveza na blagajni i skladištu).