SPORT - grupni programi

Kickbox & tehnike samoobrane

Zadnja izmjena: 06. Ožujak 2017. u 13:03

UPISI U SC KNJIŽNICU 2016/17

Upisi u knjižnicu i učionicu SC-a i knjižnicu "Stjepan Radić" počinju 03.10.2016.

Radno vrijeme za upis je od ponedjeljka do petka od 08-15h!

Za upis je potreban indeks i osobna iskaznica. Upis je besplatan.

Radno vrijeme učionice je od ponedjeljka do petka od 08-20h.

- - - - OBNOVA DOMOVA - - - -

Rekonstrukcija građevina, infrastrukture i okoliša unutar studentskih naselja Stjepan Radić i Cvjetno naselje

opširnije: http://obnova-domova.unizg.hr/

POZIV ZA ISKAZ INTERESA – za davanje u zakup dijela poslovnog prostora

POZIV ZA ISKAZ INTERESA- za davanje u zakup dijela poslovnog prostora

Predmet poziva je davanje u zakup dijela poslovnog prostora u studentskim domovima Studentskog centra u Zagrebu i Savska c. 25 (više informacija)

OGLAS - za popunu radnog mjesta Pomoćni radnik u kuhinji

Kultura promjene | 24. Ožujak 2017. u 14:48

Premijera "Razlikovanja" Irme Omerzo

Premijera plesne predstave Razlikovanja autorice i koreografkinje Irme Omerzo održala se u 24. ožujka u Predvorju kina SC u 20 sati.

Reprizne izvedbe pogledajte: 25. 3., 3. i 5. 4. u 20 sati.

Osnivačica umjetničke organizacije MARMOT i autorica mnogobrojnih plesnih predstava u svojem najnovijem projektu izmješta ples iz kazališnoga konteksta u prostor koji nudi njegovo drugačije tretiranje i poimanje.

Plesni esej o hrpama, poslagivanju i pozicioniranju na scenu donose 4 afirmirane plesne izvođačice: Lana Hosni, Josipa Štulić, Danijela Vukadinović i Mia Zalukar. One su umjetničko iskustvo stjecale na domaćem i inozemnom plesnom terenu.

„Ljepota plesa je u tome što uobičajene obrasce kretanja ljudskoga tijela pretvara u apstrakciju, što jednostavnost i limitiranost pretvara u bogatstvo mogućnosti, što nudi različite interpretacije značenja, što na podsvjesnoj razini organski komunicira s gledateljem, što proizvodi stanja u koja je moguće uroniti, što stvara fokus, posvećenost, svjesnost i odmak, što omogućuje prepoznatljivost i anonimnost, što nas drži na distanci kako bismo bolje otvorili svoja osjetila“, pojasnila je autorica Irma Omerzo.

Autorica projekta i koreografkinja: Irma Omerzo

Izvode: Lana Hosni, Josipa Štulić, Danijela Vukadinović i Mia Zalukar

Kostimografkinja: Zdravka Ivandija

Oblikovanje svjetla: Nikša Mrkonjić

Grafičko oblikovanje: Boris Greiner

Produkcija: MARMOT u suradnji sa Studentskim centrom, Kulturom promjene, Teatrom &TD

Projekt je realiziran uz pomoć sredstava Ministarstva kulture Republike Hrvatske i Gradskog ureda za obrazovanje, kulturu i sport grada Zagreba.