Kontakt

Student servis se nalazi na drugom katu dvorišne zgrade Studentskog centra, Savska cesta 25.

Tel: 01/4593-658, 4593-666
Faks: 01/4593-560

Voditelj Student servisa
Tel: 01/4593-671
Fax: 01/4843-505
E-mail: sservis@sczg.hr

Služba za zapošljavanje studenata
Tel: 01/4593-673, 4593-674
E-mail: referada@sczg.hr

Radno vrijeme od ponedjeljka do petka:

7:00 – 18:00

Ispostava Student servisa u Velikoj Gorici

Velika Gorica, Zagrebačka 5

7:30 - 15:30

Tel: 01/6461 850

Faks: 01/6461 851

Ispostava Student servisa u Zaprešiću

Zaprešić, ul. Vladimira Novaka  23

Tel: 01/ 6461 856 i 01/3315 706

Obavijest korisnicima o radnom vremenu Student servisa

na dane uoči blagdana za 2018. godinu

Student servis će na dane uoči blagdana u 2018. godini:

5. siječnja, petak;

30. ožujka, Veliki petak;

27. travnja, petak;

30. svibnja, srijeda;

21. lipnja, četvrtak;

3. kolovoza, petak;

14. kolovoza, utorak;

5. listopada, petak;

31. listopada, srijeda;

21. prosinca, petak i

28. prosinca, petak

radit skraćeno do 13:00 sati.

OBRASCI:

1. Obrazac za prijavu poslodavaca

2. Obrazac za promjenu podataka o poslodavcu

3. Potražnja studenata za rad

Student servis

Promidžba, marketing

Rad u VIPNet-u

VIPnet d.o.o. tražu studente/ice za rad

Vipnet traži studente/ice za smjenski rad u teleprodaji

Ako svoje slobodno vrijeme želiš kvalitetno iskoristiti, a pritom ti je važna autonomija i fleksibilnost, imamo posao za tebe! Radimo sedam dana u tjednu, od 9 do 22h, a svoje smjene možeš prilagoditi obavezama na fakultetu ili bioritmu uvjetovanom noćnim učenjem ili izlascima.

Nudimo ti:

  • Rad prema rasporedu koji sam slažeš
  • Satnicu na koju možeš utjecati svojim trudom i zalaganjem (18-22kn + redovni mjesečni bonusi ovisno o učinku)
  • Plaćenu edukaciju
  • Upoznavanje sa svijetom rada u dinamičnoj korporativnoj okolini
  • Ugodnu radnu atmosferu

Od tebe tražimo:

  • Sklonost timskom radu i dijeljenju informacija
  • Razvijene komunikacijske vještine

Opis posla:

  • Briga o korisnicima
  • Telefonska prodaja Vip i Bnet usluga
  • Ažuriranje baze podataka o korisnicima

Nalazimo se u blizini tramvaja, na adresi Hondlova 2/10.

Svoju prijavu s kratkim životopisom pošalji na e-mail adresu karijere@vipnet.hr s naslovom maila „Teleprodaja“.

Vipnet traži studenta/icu u odjelu Digitalnog marketinga

Zanima te digitalni marketing i prije službenog izlaska na tržište rada želiš iskusiti rad u dinamičnom korporacijskom okruženju? Kreativan si i uživaš u uređivanju web sadržaja? Snalažljiva si i organizirana osoba spremna učiti? Veseli te upoznavanje hrpe ljudi sličnih interesa? Javi nam se!

Opis posla

  • Liferay CMS uređivanje sadržaja na web stranicama (dodavanje portleta, kreiranje web contenta)
  • Optimizacija stranica i testiranje novih funkcionalnosti
  • Rad u poslovnim aplikacijama te CMS sustavima tvrtke
  • Rad u core html/ css-u
  • Strukturirano prikupljanje i obrada podataka

Kriteriji za kandidate

  • Proaktivnost u radu i dobre organizacijske sposobnosti
  • Mogućnost svakodnevnog rada
  • Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje MS Office-a
  • Poznavanje HTML/CSS-a
  • Iskustvo rada u front-endu je prednost

Uvjeti

  • Lokacija rada: Vrtni put 1  (Vipnetova središnjica u Zagrebu)
  • Plaća: 25 kn po satu
  • Svoj životopis s naslovom maila „Student u Digitalnom marketingu“ pošalji na adresu karijere@vipnet.hr . Kandidati koji udovoljavaju kriterijima bit će pozvani na intervju. Pridruži se našem uspješnom timu, veselimo ti se!

Vipnet traži studenta u Corporate IT odjelu (m/ž)

Na faksu si naučio/la puno teorije, a sada svoje znanje želiš testirati u praksi? Svoje IT kompetencije želiš razvijati u dinamičnom radnom okruženju? Snalažljiva si i organizirana osoba spremna učiti? Veseli te upoznavanje hrpe ljudi sličnih interesa? Javi nam se!

Opis posla

  • 1st level IT Podrška / Helpdesk
  • Rad u PC deployment procesu
  • Rad sa sustavima kao što su Microsoft Active Directory, System Center Configuration Manager i mnogi drugi

  • Mogućnost svakodnevnog rada po 8 sati
  • Poznavanje Microsoft Windows OS-a
  • Rad sa alatima Microsoft Office
  • Želja za daljnjim razvojem IT kompetencija u dinamičnom radnom okruženju

Uvjeti

Svoj životopis s naslovom maila „Student u Enterprise IT-u“ pošalji na adresu karijere@vipnet.hr . Kandidati koji udovoljavaju kriterijima bit će pozvani na intervju. Pridruži se našem uspješnom timu, veselimo ti se

Tvoj Vip