OBRASCI:

1. Obrazac za prijavu poslodavaca

* Za sklapanje ugovora o obavljanju studentskog posla obavezan je pečat naručitelja posla i dostaviti original Obrasca u Student servis.

2. Obrazac za promjenu podataka o poslodavcu

3. Potražnja studenata za rad

KONTAKTI:

Student servis se nalazi na drugom katu dvorišne zgrade Studentskog centra, Savska cesta 25.

Tel: 01/4593-658, 4593-666

Faks: 01/4593-560

Radno vrijeme od ponedjeljka do petka:

7:30 – 15:30

Voditelj Student servisa

Tel: 01/4593-671

Fax: 01/4843-505

E-adresa: sservis@sczg.hr

Služba za zapošljavanje studenata

Tel: 01/4593-673, 4593-674

E-adresa: referada@sczg.hr

Poslovnica Student servisa u Velikoj Gorici

Velika Gorica, Zagrebačka 5

7:30 - 15:30

Tel: 01/6461 850

Faks: 01/6461 851

Poslovnica Student servisa u Zaprešiću

Zaprešić, ul. Vladimira Novaka  23

Tel: 01/400-1125

Obavijest korisnicima o radnom vremenu Student servisa na dane uoči blagdana za 2022. godinu

Student servis će na dane uoči blagdana u 2022. godini:

5. siječnja, srijeda;

15. travnja, Veliki petak;

29. travnja, petak;

27. svibnja, petak;

15. lipnja, srijeda;

21. lipnja, utorak;

4. kolovoza, četvrtak;

12. kolovoza, petak;

28. listopada, petak;

17.studenoga, četvrtak;

23. prosinca, petak;  i

30. prosinca, petak

radit skraćeno do 13:00 sati.

Student servis

Turizam

Rad u trgovini

VORTIKO d.o.o. traži studente/ice za rad u trgovini (Tučepi)

Vrsta posla: rad u trgovini dječje/teen odjeće, obuće i modnih dodataka i igračaka

Mjesto i adresa obavljanja posla: Tučepi, Ulica Kraj 75 (Makarska rivijera)

Početak i očekivano trajanje posla: potreba i namjera za sezonskim  zaposlenjem (od 6.-9.mj), početak rada odmah prema dogovorenom smjenskom rasporedu ( 6-8 h dnevno),

Neto cijena sata posla ili količina posla (za redoviti rad): 30kn po satu

* Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se

  za 50% (čl. 13. st. 3. Zakona o obavljanju studentskih poslova, N.N. 96/2018.)

Opis posla: Aktivna prodaja! Otvaranje i zatvaranje trgovine, rad na blagajni (naplata i izdavanje računa), komunikacija i podrška kupcima oko pronalaska željenog artikla, zaprimanje novih artikala i slaganje na police, održavanje trgovine urednom, slaganje izloga, obračun po završetku smjene.

Posebna znanja i vještine: Kupci su zadovoljni koliko je trgovac posvećen i raspoložen. Upravo zato kod članova našeg tima najviše vrednujemo kvalitete odgovornosti, urednosti, posvećenosti, otvorenosti za zajednički rast i učenje kroz rad, sinergiju i haromoniju s ostalim zaposlenima te VEDRINU. S obzirom da se radi o trgovini na Jadranu za vrijeme ljetne sezone, potrebna je sposobnost i sloboda komuniciranja sa strancima (engleski jezik primarno, ostali jezici kao npr. njemački, slovački, poljski itd.  su dobrodošli, ali ne nužni). Ako ove kvalitete zvuče kao da predstavljamo tebe, radujemo se tvom odazivu i razgovoru.

Radno vrijeme: Trgovina radi od 8h do 23h, od ponedjeljka do nedjelje. Blagdani su također radni..

Ostale napomene i uvjeti: Ukoliko postoji potreba za dodatnim informacijama, stojimo na raspolaganju putem e-maila info@bffkids.eu

Način i kontakt za prijavu studenata: info@bffkids.eu , 095/9029-555