Pretraga tvrtki

Naziv tvrtke

(ukoliko ste zaboravili ili zametnuli šifru tvrtke možete je ovdje pronaći te tako olakšati i ubrzati postupak izdavanja ugovora. Hvala!)

Kontakt

Student servis se nalazi na drugom katu dvorišne zgrade Studentskog centra, Savska cesta 25.

Tel: 01/4593-658, 4593-666
Faks: 01/4593-560

Voditelj Student servisa
Tel: 01/4593-671
Fax: 01/4843-505
E-mail: sservis@sczg.hr

Služba za zapošljavanje studenata
Tel: 01/4593-673, 4593-674
E-mail: referada@sczg.hr

Radno vrijeme od ponedjeljka do petka:

7:00 – 18:00

Ispostava Student servisa u Velikoj Gorici

Velika Gorica, Zagrebačka 5

7:30 - 15:30

Tel: 01/6461 850

Faks: 01/6461 851

Ispostava Student servisa u Zaprešiću

Zaprešić, ul. Vladimira Novaka  23

Tel: 01/ 6461 856 i 01/3315 706

Obavijest korisnicima o radnom vremenu Student servisa

na dane uoči blagdana za 2017. godinu

Student servis će na dane uoči blagdana u 2017. godini:

5. siječnja, četvrtak

14. travnja, petak

28. travnja, petak

14. lipnja, srijeda

21. lipnja, srijeda

4. kolovoza, petak

11. kolovoza, petak

6. listopada, petak

31. listopada, utorak

22. prosinca, petak i

29. prosinca, petak

radit skraćeno do 13:00 sati.

OBRASCI:

1. Obrazac za prijavu poslodavaca

2. Obrazac za promjenu podataka o poslodavcu

3. Potražnja studenata/ica za rad

Student servis

Turizam

Rad u sportskom centru - Orašac

Dragi studenti, Radisson Blu Resort & Spa, Dubrovački Vrtovi Sunca ima otvorenu poziciju: Djelatnik/ica u sportskom centru

Opis posla:

-              Sudjelovanje u organizaciji i vođenju sportskih događanja u sportskoj akademiji

-              Rad s gostima i djecom u sportskoj akademiji

-              Održavanje sportskih igrališta i opreme

-              Održavanje standarda osobnog izgleda na radnom mjestu

Uvjeti:

-              Pohađanje završnih godina Kineziološkog fakulteta

-              Dobro poznavanje materije nogometa, košarke i tenisa

-              Izvrsno poznavanje engleskog jezik

-              Poželjno prethodno iskustvo u radu s djecom

Što nudimo:

-              Stimulativnu plaću (25,00 kuna)

-              Ugodnu radnu atmosferu

Osobama pomažemo pronaći smještaj u oklici hotela na način da im prije zaposlenja damo popis iznajmljivača iz Orašca. Osobe same odabiru gdje žele stanovati. Svi djelatnici koji nemaju prebivalište u DNŽ na plaću dobivaju 1200 kn za trošak stanarine. Većina najmodavaca je cijene svojih najamnina uskladila s našom naknadom. Smještaj je grupni.

Svi djelantici imaju pravo koristiti hotelsku kantinu koja funckionira putem bonova. Jedan bon za topli obrok je 12 kuna. Koliko bonova osoba zaduži za tekući mjesec toliko joj se oduzima od plaće. U kantini se poslužuju ručak i večera.

Svoje prijave nam šaljite na mail adresu posao.dvs@radissonblu.com

Rok prijave je do 31.05.2017.

Potpuna prijava se sastoji od molbe, životopisa te jedne novije fotografije.