OBRASCI:

1. Obrazac za prijavu poslodavaca

* Za sklapanje ugovora o obavljanju studentskog posla obavezan je pečat naručitelja posla i dostaviti original Obrasca u Student servis.

2. Obrazac za promjenu podataka o poslodavcu

3. Potražnja studenata za rad

KONTAKTI:

Student servis se nalazi na drugom katu dvorišne zgrade Studentskog centra, Savska cesta 25.

Tel: 01/4593-658, 4593-666

Faks: 01/4593-560

Voditelj Student servisa

Tel: 01/4593-671

Fax: 01/4843-505

Služba za zapošljavanje studenata

Tel: 01/4593-673, 4593-674

E-adresa: referada@sczg.hr

Poslovnica Student servisa u Velikoj Gorici

Velika Gorica, Zagrebačka 5

Tel: 01/6461 850

Faks: 01/6461 851

Poslovnica Student servisa u Zaprešiću

Zaprešić, ul. Vladimira Novaka  23

Tel: 01/400-1125

E-adresa: sservis@sczg.hr

Obavijest korisnicima o radnom vremenu Student servisa na dane uoči blagdana za 2022. godinu

Student servis će na dane uoči blagdana u 2022. godini:

5. siječnja, srijeda;

15. travnja, Veliki petak;

29. travnja, petak;

27. svibnja, petak;

15. lipnja, srijeda;

21. lipnja, utorak;

4. kolovoza, četvrtak;

12. kolovoza, petak;

28. listopada, petak;

17.studenoga, četvrtak;

23. prosinca, petak;  i

30. prosinca, petak

radit skraćeno do 13:00 sati.

Student servis

Student servis | 23. Siječanj 2022. u 06:00

Rad u HT-u

Rad u Hrvatskom telekomu

Trebaš podršku kućnom budžetu uz studij, posao u kojem je radno vrijeme prilagođeno tvojim obavezama na faksu?  Ne klikaj dalje, ovo je oglas za tebe!

Prije nego što se prijaviš, kolege misle da je bitno da znaš…

• Ne trebamo tvoje iskustvo, trebamo tvoju motivaciju! U prvih tjedan dana prolaziš edukaciju da shvatiš osnove, a kasnije imaš mentore na raspolaganju, oni su tu za sve poslovne brige, a uz kavu sa njima možeš dijeliti i one druge, radosti sa faksa:)
  • Ne radimo subotom, nedjeljom i praznikom, stoga posao nikada neće omesti tvoje vikend planove.
  • Naš odjel počinje raditi u 9h, a prestaje u 20h; raspored rada je fleksibilan-> 25 sati tjedno je minimalno koliko te trebamo!
  • Uz urede u kojima radimo u timovima, na poslu imamo i kuhinju i dnevni boravak i balkon, zato od kuće ne radimo, ovdje se osjećamo ugodno i ekipa je uvijek raspoložena za kavicu na svježem zraku.
  • Počinjemo sa 30 kn/h, plaća raste ako raste efikasnost! U svakom timu ima i onih koji dokazuju da ne zarađuje IT industrija najviše, kroz ostvarenja ciljeva popeli su se do 70 kn/h :)

Jednom kada nam se pridružiš, otvaramo ti karijerni svijet neograničenih mogućnosti. Ako želiš konkretne brojke, u prvih šest mjeseci ove godine preko 50 naših kolega napravilo je svoj karijerni pomak. A ti kroz digitalne edukacije, online learning platforme i interne razvojne programe možeš svoju karijeru usmjeriti onako kako želiš, u Hrvatskoj, ali i cijeloj Deutsche Telekom Grupi.

Naša je voditeljica odjela svoju karijeru započela na studentskom ugovoru u call centru u Osijeku, vidi što je sve radila od onda do danas:

https://www.linkedin.com/in/tina-vranje%C5%A1-0522841a /

Što bismo voljeli da nam doneseš u tim?

• Razvijene komunikacijske vještine.
  • Poznavanje rada na računalu. Poznaješ li Office i Outlook, bit će nam to sasvim dovoljno, osim ako se ne planiraš dalje razvijati u našem IT sektoru, onda ćemo te poticati da naučiš i puno više.
  • Donesi puno volje za učenje :)

Prijateljski savjet: ako imaš strah od telefona i nisi motiviran/a za teleprodaju, ovo nije posao za tebe, škicni naše druge natječaje 😉